1r.jpg2r.jpg3r.jpg

Regulamin sklepu internetowego SweetBaby

1) WŁAŚCICIEL SKLEPU

Paputki Sweet Baby FPHU Dominika Madej,
Rokiciny Podhalańskie 166b
34-721 Rokiciny Podhalański

2) KONTAKT:

tel. 513 666 398

Sklep internetowy , działający pod adresem www.sweetbaby.pl, prowadzony przez Dominika Madej z siedzibą w Rokiciny Podhalańskie 166b
34-721 Rokiciny Podhalański (dalej również jako „Sprzedający'') prowadzi sprzedaż detaliczną towarów za pośrednictwem sieci Internet.

OFERTA

- Oferta sklepu została przedstawiona na stronie internetowej sklepu.

- Cena wszystkich widocznych na stronach sklepu internetowego towarów jest ceną brutto (zawiera podatek VAT) , jest wyrażona w polskich złotych.

- Opisy towarów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

TRANSAKCJA

- Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem sklepu internetowego.

- Po złożeniu zamówienia Kupujący dostanie e-mailem informację o jego przyjęciu w ciągu dwóch dni roboczych.

- Podczas dokonywania zamówienia Kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia, nazwiska , dokładnego adresu zamieszkania , adresu email oraz telefonu kontaktowego.

- Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty wydania mu towaru bez podania przyczyny.

- Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy towar musi być kompletny ( wraz z pełnym wyposażeniem i akcesoriami , stanowiącymi jego integralną część ), nie może nosić śladów wykraczających poza zwykły zarząd rzeczą.

- Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży.

- Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar , tak aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie.

- Do każdego zamówienia wysyłanego kurierem doliczane są koszty przesyłki podane przy składaniu zamówienia.

- Przy zakupie towaru klient udziela mi pełnomocnictwa na zawarcie w jego imieniu umowy na dostawę zakupionego u nas towaru z Pocztą Polską lub inną firmą przewozową. Przekazane w tym celu na nasze konto koszty wysyłki nie stanowią naszego dochodu i nie będą uwzględniony na dowodzie zakupu.

FORMY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

-przy odbiorze należność pobiera kurier

-przelewem zwykłym

-Gotówką w siedzibie firmy, w przypadku odbioru osobistego produktów

REKLAMACJE I ZWROTY

Buciki szyjemy na indywidualne zamówienie i nie podlegają one zwrotowi z powodu niedopasowania. Z tego względu prosimy o dokładne wymierzanie stopki według podanej instrukcji. Jeśli wymiary stopy dziecka odbiegają od standardowych wymiarów podanych w tabeli rozmiarów, proszę podczas zakupu zamiast rozmiaru podać wymiary stopy dziecka i uszyjemy buciki na indywidualny wymiar.

- Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący znajdzie w nim wady techniczne powinien niezwłocznie zgłosić ten fakt sprzedającemu.

- W przypadku stwierdzenia uszkodzeń powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego. Kupujący powinien wypełnić formularz szkody w obecności firmy kurierskiej

- Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu dowód zakupu.

- W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego pokrywa sklep.

- Dla udokumentowania zwrotu sprzedawca wystawia fakturę korygującą lub zwrot detaliczny w przypadku zakupów na paragon fiskalny, bez faktury VAT.

GWARANCJA I SERWIS

- Sprzedający oświadcza, że towary sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego www.sweetbaby.pl fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

- Różnice pomiędzy wyglądem towaru prezentowanego na stronie sklepu internetowego Paputki SweetBaby, a wyglądem towaru dostarczonego Kupującemu wynikające wyłącznie z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego użytego przez Kupującego podczas składania zamówienia ( np. odcień koloru towaru , proporcje towaru itp.)

- Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Paputki SweetBaby jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Paputki SweetBaby danych osobowych zawartych w zamówieniu , zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( j. t. Dz. U. z 2002r Nr. 101 , poz. 926 z późn . zmianami).

- Paputki SweetBaby informuje , że dane osobowe Kupującego będą przetwarzane wyłącznie w celu skutecznego potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia do realizacji oraz towaru pod wskazany przez Kupującego adres.

- W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mieć będą odpowiednie przepisy kodeksu Cywilnego Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.