fbpx

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • Koszyk / 0,00 
  0
 • SPRZEDAŻ HURTOWA – PLATFORMA B2B

  Sweet Baby – Manufaktura z to polska firma od 10 lat produkująca wysokiej jakości produkty dla dzieci i rodziców.

  Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy oraz firmy, które chciałyby wprowadzić do własnej sprzedaży detalicznej nasze produkty. W tym celu przygotowaliśmy specjalne konto hurtowe ze spersonalizowanym rabatem na produkty z naszej oferty!

  Jak kupować w cenach hurtowych:

  1. Jeśli jesteś już naszym Klientem / Klientką, wypełnij formularz znajdujący się na tej stronie wykorzystując adres mailowy zarejestrowany w naszym sklepie.
  2. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany / a w naszym sklepie, załóż konto. Założysz je TUTAJ.
  3. Po weryfikacji danych firmowych skontaktujemy się z Tobą, a Twoje konto zostanie przekształcone w konto hurtowe ze stałym rabatem 25% na wszystkie nasze produkty. (Jeśli rejestrowałeś/aś nowe konto, sprawdź wiadomości w skrzynce SPAM. Czasami mogą tam właśnie trafić.) Od tego momentu po zalogowaniu się do sklepu, produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

  Warunki i procedury handlowe:

  Sklep www.sweetbaby.pl akceptuje zamówienia złożone za pośrednictwem platformy www.sweetbaby.pl, gdzie sprecyzowane są – ilość, rodzaj towaru, sposób jego odbioru oraz cena. zamowienia realizujemy na zamowienie klienta, co oznacza,że zamówiony towar będzie dla klienta realizowany po wpłynieciu zamówienia. Kient może traktować przedmioty przedstawione w sklepie jako inspiracja i zamówić je według własnej wizji kolorystycznej jak również wizualnej (własne propozycję motywów do naszycia na butki, należy nam przesłąć do wcześniejszej akceptacji). Zamówienie towaru traktowane jest jako zobowiązanie się do jego opacenia w formie przedpaty po ustaleniu wszystkich szczegułów zamówienia. W momencie realizacji zamówienia wystawiana jest faktura. Minimalna ilość zamówionych par bucików wg.cennika hurtowego nie może być niższa niż 30 par/sztuk.

  Zapraszamy serdecznie do współpracy!

  Napisz do nas