fbpx

Czas realizacji to 7 –14 dni, zależnie od aktulnej ilości zamówień 🙂

Każdą parę szyjemy na zamówienie. Zachęcamy Was gorąco do przesyłania nam wymiarów stóp dzieci
w uwagach do zakupu, abyśmy mogli podczas szycia dopasować buty na miarę.

SPRZEDAŻ HURTOWA – PLATFORMA B2B

Sweet Baby – Manufaktura z to polska firma od 10 lat produkująca wysokiej jakości produkty dla dzieci i rodziców.

Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy oraz firmy, które chciałyby wprowadzić do własnej sprzedaży detalicznej nasze produkty. W tym celu przygotowaliśmy specjalne konto hurtowe ze spersonalizowanym rabatem na produkty z naszej oferty!

Jak kupować w cenach hurtowych:

1. Jeśli jesteś już naszym Klientem / Klientką, wypełnij formularz znajdujący się na tej stronie wykorzystując adres mailowy zarejestrowany w naszym sklepie.
2. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany / a w naszym sklepie, załóż konto. Założysz je TUTAJ.
3. Po weryfikacji danych firmowych skontaktujemy się z Tobą, a Twoje konto zostanie przekształcone w konto hurtowe ze stałym rabatem 20% na wszystkie nasze produkty. (Jeśli rejestrowałeś/aś nowe konto, sprawdź wiadomości w skrzynce SPAM. Czasami mogą tam właśnie trafić.) Od tego momentu po zalogowaniu się do sklepu, produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Warunki i procedury handlowe:

Sklep www.sweetbaby.pl akceptuje zamówienia złożone za pośrednictwem platformy www.sweetbaby.pl, gdzie sprecyzowane są – ilość, rodzaj towaru, sposób jego odbioru oraz cena. zamowienia realizujemy na zamowienie klienta, co oznacza,że zamówiony towar będzie dla klienta realizowany po wpłynieciu zamówienia. Kient może traktować przedmioty przedstawione w sklepie jako inspiracja i zamówić je według własnej wizji kolorystycznej jak również wizualnej (własne propozycję motywów do naszycia na butki, należy nam przesłąć do wcześniejszej akceptacji). Zamówienie towaru traktowane jest jako zobowiązanie się do jego opacenia w formie przedpaty po ustaleniu wszystkich szczegułów zamówienia. W momencie realizacji zamówienia wystawiana jest faktura. Minimalna ilość zamówionych par bucików/produktów nie może być niższa niż 30 par/sztuk, abz cennik hurtowy zaczął obowiązywać.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Napisz do nas