fbpx

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • Koszyk / 0,00 
  0
 • O Nas

  Sweet Baby – Manufaktura z to polska firma od 10 lat produkująca wysokiej jakości produkty dla dzieci i rodziców.

  Zaczęło się od Paputków… Pierwsze Paputki Sweet Baby powstały w 2009 roku, dla naszej pierwszej córki, w odpowiedzi na naszą własną potrzebę znalezienia idealnie pasujących butków dla dziecka ze stopkami o dość niestandardowych wymiarach.

  Kilku pokoleniowe doświadczenie szewskie i krawieckie naszej rodziny, oraz wykształcenie w kierunku technologi obuwia sprawiło, że złapaliśmy paputkowego bakcyla i od tego czasu Paputki Sweet Baby wykonujemy dla Was ręcznie w naszej rodzinnej pracowni, także na miarę i indywidualne zamówienie.

  Już żadne dziecko nie musi dopasowywać się do butów, to buty dopasują się do nich!

  Jeśli jest taka potrzeba, to u nas każdy klient sam może ustalić wymiar, kolory, a nawet wzór bucików! 🙂

  Do wyboru mamy ponad 60 wzorów, jesteśmy też otwarci na inspiracje klientów, chcących nam przedstawić swoją wizję na idealne paputki 🙂

  W odpowiedzi na Wasze zapytania i sugestie stale rozszerzamy nasz asortyment.

  Wyprawki dla najmłodszych to produkty, które są naszym powodem do dumy. Szyjemy je dla Was z najlepszych dostępnych materiałów, z ogromna dbałością o jakość , ale i o funkcjonalność i praktyczność naszych produktów.

  Unikalne lampy i dekoracje pokoi dziecięcych firmy Sweet Baby oparte są o nasze autorskie projekty i cudowne wzory, które wyszły spod pędzla naszej zaprzyjaźnionej krakowskiej artystki.

  Nasze produkty świetnie nadają się także na prezent ze względu na ładne i estetyczne opakowanie każdej pary.

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel: 503-844-431 lub 513-666-398, lub także mailowo pod adresem: [email protected]

  Pozdrawiamy

  Maria Jurzec i Dominika Madej – Matka & córka 🙂