fbpx

 Czas realizacji to 7-10 dni roboczych.

Każdą parę szyjemy na zamówienie. Zachęcamy do przesyłania nam wymiarów stóp dzieci
w uwagach do zakupu, abyśmy mogli podczas szycia dopasować buty na miarę.

Dopasowanie rozmiaru

Poniżej znajdziesz instrukcję pomiaru stopy. Jeśli w tabeli rozmiarów znajdujesz rozmiar pasujący idealnie na stopę Twojego dziecka, to wystarczy wybrać go podczas zakupu (PAMIĘTAJ, że do długości stopy trzeba dodać 1 cm na wyrost). Jeśli jednak któryś z wymiarów nie do końca pasuje , to koniecznie podaj nam wymiary stopy w uwagach do zakupu i my dopasujemy buty do stopy. 

Warto jest mierzyć stopkę i dzielić sie z nami wymiarami przed szyciem (w uwagach do zakupu pod formularzem adresowym w koszyku lub mailem z nr zamówienia w tytule wiadomości).

U nas nie kupujesz gotowych butów, każdą parę szyjemy na zamówienie i jeśli wymiary podane w tabeli nie są dla małej stopki idealne to możemy uszyć buty na miarę, dopasowując podczas szycia buty do wymiarów stopki. Szycie na miarę jest CAŁKOWICIE NIEODPŁATNIE. Szyjemy buty na każdy wymiar, także dla dzieci mających wysokie podbicie, jak i dla tych mających bardzo wąskie stopki.  Nie jest to dla nas żaden problem, jedyne co do tego potrzebujemy, to właśnie wymiary stopki. 

Jak zmierzyć stope dziecka, pomiar stopy dziecka, kapcie do przedszkola, kapcie dla dzieci, sandałki dziecięce,

PAMIĘTAJ, wymiary stopy, to NIE są wymiary butów podane w tabeli. Buty muszą być odpowiednio większe i szersze, aby były wygodne, aby posłużyły dziecku dłużej niż miesiąc i aby dziecko mogło je bez trudu zakładac i sciągać.  Zasada jest prosta:

Długość stopy A + 0,7-1cm = Długość buta z tabeli

Szerokość stopy B + 0,5 cm = Szerokość buta z tabeli

Podbicie stopy C + 0,5 cm =  Podbicie buta z tabeli

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących dopasowania rozmiaru itp. zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i jeśli potrzeba to pomożemy w dobraniu najlepszych dla Państwa dziecka bucików.