fbpx

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • Koszyk / 0,00 
  0
 • Aktualności i artykuły

  Kapcie to zdecydowanie najważniejszy element wyprawki do przedszkola i żłobka. Dzieci mają je na nogach przez wiele godzin dziennie, więc ważne jest, aby buciki te były lekkie, przewiewne i wygodne, a także łatwe do założenia dla malucha, tak aby dziecko mogło sobie z nimi samodzielnie poradzić.

  Ogromne znaczenie ma materiał z jakiego są wykonane kapcie i tu rodzice powinni zdecydowanie wybierać  butki wykonane z naturalnych, dobrych jakościowo materiałów, jednak nie da sie ukryć, że dla maluszka ważnejsze przy wyborze mogą okazać się dziecięce motywy, aplikacje i wesoła kolorystyka .To ostatnie ważne jest zwłaszcza dla maluszków żłobkowych,które kapcie traktują jako zbędny ciężar i chętnie sciągają wszelkiego rodzaju obuwie, ale też dla przedszkolaków wzór na butkach jest czesto  kwestią decydujacą  o akceptacji kapci przed dziecko.

  Chyba każdy z nas niechętnie wyobraża sobie siebie samego spędzającego miło czas przez kilka godzin w twardych, sztywnych, nieprzewiewnych butach. Wiadomo, że nam dorosłym czasem zdarza się, że nie ma innego wyjścia i niestety musimy dostosować obuwie do naszego dress code w pracy lub do sytuacji w jakiej znajdujemy się w ciągu dnia, ale tym chętniej zrzucamy niewygodne buty kiedy to jest już możliwe i z tym większą przyjemnością uwalniamy stopy chodząc na boso. Dzięki miękkim i lekkim paputkom skórzanym  możemy w końcu oszczędzić naszym maluszkom zmęczonych niewygodnymi kapciami nóżek.

  Niezaprzeczalnie bosa stopka, to najlepszy sposób na zdrowe i w pełni naturalne kształtowanie nie tylko stopki , ale i postawy całego ciała dziecka. Ze względu na swoją skomplikowaną budowę oraz funkcje, stopy są szczególnie narażone na urazy i schorzenia. Najmniejsze odchylenia w ich budowie mogą skutkować wadami postawy takimi jak: skolioza, artroza, dyskopatia czy zwyrodnienia stawów biodrowych.  Powszechne przed laty teorie, że pierwsze buty powinny być sztywne i dobrze trzymac pięte w pionie odchodza po mału do lamusa i o ile dzieci ze stwierdzonymi przez specjalistę wadmi chodu powinny nosic butki ortopedyczne, o tyle dzieci bez rozpoznanych wad powinny maksymalnie dużo czasu spędzać na boso. O bezsprzecznych zaletach chodzenia na boso, nie tylko rzez małe dzieci można znależć wiele ciekawych, potwierdzonych fachową wiedzą artykułów, np. tu DSW

  Nie zawsze jednak chodzenie na boso jest możliwe i tu doskonale sprawdzają sie nasze paputki skórzane Sweet Baby. Są one polecane przez pediatrów na całym świecie jako zdrowa i bezpieczna alternatywa dla chodzenia boso. Dzięki miękkiej i antypoślizgowej podeszwie, stópka jest doskonale zintegrowana z podłogą. Ogromna większośc przedszkoli bardzo przychylnym okiem spogląda na paputki, doceniając ich wygodę, niepotność i lekkość. Jeśli jednak wymogi przedszkolne nie pozwalają na kapcie ze skórzanymi podeszwami, to bardzo dobrze sprawdzają się nasze innowacyjne podeszwy z elastycznego termokauczuku, które są nie tylko doskonale antyposlizgowe, ale i bardzo dobrze izolują stopkę dziecka  od chłodu podłogi lub wilgoci w przedszkolnej szatni lub łazience.

  Wbrew pozorom wcale nie rzadko zdarza sie, że rodzicom ciężko jest znależć idealnie pasujące butki dla dziecka. W Paputkach Sweet Baby  wysokie podbicie, ani bardzo szczupła lub wyjatkowo tęga stopka to żaden problem. Każde buciki możemy uszyć na wymiar stopki, co daje nam gwarancję, że butki będą idelnie dopasowane do stopki. Wystarczy,że stopka zostanie zmierzona wg.instrukcji i dziecko już nigdy nie będzie narzekać na niewygodne butki

  (Dopasowanie rozmiaru).

  To cudowne, że od ponad 10 lat nasze paputki skórzane mogą towarzyszyć w przedszkolnym życiu coraz większej ilości dzieci. Najbardziej cieszy nas, że rodzice, którzy raz wypróbowali paputki skórzane jako kapcie do przedszkola dla swojego maluszka, zostają nam wierni i wracają do nas po kolejne rozmiary.

  W międzyczasie także panie przedszkolanki oraz rodzice pozazdrościli swoim pociechom i zapragnęli móc po cięzkim dniu ubrać swoje stopy w wygodne i prawie niezauważalne kapcie z natuaralnej skóry. Nie mogąc zignorować Waszych potrzeb, rozszerzyliśmi naszą rozmiarówkę i teraz możemy zaoferować kapcie naprawdę każdemu.

  Od rozmiaru 15, czyli butków o długości 10 cm, aż po rozmiar 45, czyli buty długie na 30 cm.

  Pin It on Pinterest

  Share This